Hakkımızda

Dünyanın sesleriyle işinize duygu katıyoruz.

Sinemadan belgesele izlediğiniz yerli ve yabancı içerikler, farklı mecralarda karşınıza çıkan reklamlar, her yaştan milyonlarca insanı etkileyen dijital oyunlar... Nerede duysanız tanıyacağınız, sesi hafızalara kazınan birbirinden özel sanatçılarla ruh kazanan yapımlar... İncelikle oluşturulan castlar... Hayatın içinde ne çok yerde kesişiyor yolumuz.

Uzmanlığımız, görüntü ile sesin muazzam buluşmasında en uygun bütünlüğü sağlayıp hikayenin duygusunu, işitsel olarak yansıtmak.

Global Dubbing Center'da imzamızı attığımız sayısız projenin ardında yatan tecrübe, kalite, güven; bizi dünyanın en iyi sesleriyle size ulaştırıyor. İstanbul'da Taksim ve Maslak'ta yer alan iki prestijli lokasyonda, en ileri seviye teknolojileri kullanarak dizayn ettiğimiz studyolarımızda gerçekleştirdiğimiz kayıtlar, her biri alanında uzman, dinamik kadromuzla fark yaratıyor.

Yerel ve uluslararası ölçekte müşteri portföyümüze her dilde sunduğumuz çeviri, altyazı, dublaj ve mixaj hizmetinde güvenlik anlayışımızı, dahil olduğumuz The Trusted Partner Network (TPN) ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile koruma altına alıyoruz.

Dünya genelinde milyonlarca üyeye sahip Netflix'in içeriklerinde, ses yerelleştirme ortağı olarak yaptığımız işbirliğiyle izleme deneyimini en üst noktaya çıkarmayı amaçlıyoruz.

2007 yılından bu yana, dünyadaki teknolojileri yakından takip edip mesleğimize yansıtmak için elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanma hassasiyetimiz, size ve projelerinize ayrıcalık vaad ediyor. Maslak 42'de yer alan ofisimizdeki 7.1.4 Dolby Atmos studyomuz, sesi duymanızı değil, hissetmenizi sağlıyor. İzleyiciye, dinleyiciye, oyuncuya 360 derece ses deneyimi sunan Dolby Atmosu, sinema, dijital platformlar, oyun ve e-spor sektörüne kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizin de aradığınız, dünyanın sesleriyle uluslararası standartlarda iş deneyimi ise, doğru yerdesiniz.

Global Dubbing Center
İngilizce Tanıtım Filmi

İspanyolca Tanıtım Filmi

Arapça Tanıtım Filmi

Rusça Tanıtım Filmi

Azerice Tanıtım Filmi